Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član gemini1

Upisao:

gemini1

OBJAVLJENO:

PROČITANO

925

PUTA

OD 14.01.2018.

Tko se smije, najduže se smije

Tko se smije, najduže se smije
Ako vam je čaša napola puna pit ćete iz nje i u starosti. Naime, kod optimističnih žena vjerojatnost da umru iz bilo kojeg uzroka 14 je posto manja nego u pesimističnih žena.

Optimisti žive dulje i zdravije nego pesimisti, objavili su američki znanstvenici sa Sveučilišta u Pittsburghu koji su od 1994. pratili oko 100.000 žena u dobi od 50 godina i starijih.

Optimistične žene više se nadaju da će ih snaći dobro, a ne zlo te je vjerojatnost da umru iz bilo kojeg uzroka 14 posto manja nego u pesimističnih žena.

K tomu, u optimističnih je vjerojatnost da umru od srčanih tegoba čak 30 posto manja, tvrde znanstvenici koji su osam godina pratili ispitanice.

Optimisti su manje skloni bolestima visokoga krvnog tlaka, dijabetesa, a i cigaretama.

Tijekom ispitivanja ekipa dr. Hilary Tindle usredotočila se i na stupanj nepovjerenja.

Osobe s "cinično neprijateljskim stavom" sklonije su potvrdno odgovoriti na pitanja poput: "Često moram primati naredbe od osobe koja zna manje od mene" ili "Najsigurnije je nikomu ne vjerovati."

Izgledi za raniju smrt takvih nepovjerljivih osoba viši su 16 posto nego u žena s visokim stupnjem povjerljivosti.

Vjerojatnost da neprijateljski nastrojene žene umru od raka viša je 23 posto, rekla je dr. Tindle.

Međutim, potrebna su dodatna ispitivanja, a napose bi trebalo istraživati postoje li terapije koje bi mogle utjecati na životni stav ljudi, točnije, mijenjati ga. Naposljetku, valjalo bi proučavati je li promjena stava medicinski blagotvorna.

www.net.hr/zdravlje

 

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član vanessavanessa

    vanessa ✿ *L.p Hvala svima , hvala Irida

    15.03.2026. 16:04h
  • Član bglavacbglavac

    Sretna vam nedjelja dragi naši magicusi. Lp

    15.03.2026. 08:04h
  • Član bglavacbglavac

    Danas počinje novi tjedan. Dopustite da vam donese radost i sreću. Lp

    09.03.2026. 09:05h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žen sretan vam vaš dan. Danas samo uživajte . Lp

    08.03.2026. 08:15h
  • Član bglavacbglavac

    Sretan rođendan , blagoslovjen svatko tko u ovaj plavi dvorac danas uđe. LP

    28.02.2026. 09:08h
  • Član iridairida

    Sretan nam rođendan, a ti nas usrećiš kadgod svratiš...♥♥♥

    28.02.2026. 08:32h
  • Član aliusalius

    ♥♥♥

    28.02.2026. 06:29h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info