Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član anchy

Upisao:

anchy

OBJAVLJENO:

PROČITANO

707

PUTA

OD 14.01.2018.

Psovka na ispitu

Psovka na ispitu
"Bolje i to nego da nije napisao baš ništa“, uvjerava profesor Buckroyd u ispravnost svoje odluke. Pitanje na testu koje je iznerviralo učenika bilo je: "Opišite sobu u kojoj se trenutačno nalazite".

Napisao psovku na ispitu i dobio dva boda


Foto: www.angryshirts.com

http://www.jutarnji.hr/zanimljivosti/clanak/art-2008,7,1,,125083.jl

Svaki dan biste željeli polagati ispit da se vaš profesor zove Peter Buckroyd. Jedan je njegov učenik dobio 2 boda na ispitu iz engleskog jezika iako je na papir napisao samo psovku od dvije riječi (f... off) i to zato što je psovka bila gramatički ispravna.

"To su dva boda od mogućih 27. Bilo bi bezobrazno da sam mu dao nulu, ipak je pokazao da poznaje osnove gramatike. To što je napisao ima neko značenje, a i pokazuje poznavanje pravopisa“, kaže britanski profesor.

"Bolje i to nego da nije napisao baš ništa“, uvjerava profesor Buckroyd u ispravnost svoje odluke. Pitanje na testu koje je iznerviralo učenika bilo je: "Opišite sobu u kojoj se trenutačno nalazite".

"Da je stavio znak interpunkcije, dobio bi i koji bod više", rekao je profesor kojega bi poželio svaki učenik. "Ipak, učenike koji pokažu više znanja ocijenit ćemo višom ocjenom“, zaključuje profesor Buckroyd.

Vladino Povjerenstvo za obrazovanje ne osuđuje neobičan pristup ocjenjivanja profesora Buckroyda
. (a, A.V.)
Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U TRAVNJU...

TRAVANJ...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Lijep pozdrav Edin. Drago nam je kad navratiš , ali nešto te nema u zadnje vrijeme.?

    23.04.2025. 05:56h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobro veče dragi Magicusi.

    22.04.2025. 21:27h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam sretan i blagoslovljen Uskrs!

    20.04.2025. 07:10h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav dragi magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    23.03.2025. 07:35h
  • Član iridairida

    I tebi sretaaaan...-:)))

    08.03.2025. 13:17h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žene, sretan vam vaš dan: obavezno ga proslavite i posvetite sebi. Lp

    08.03.2025. 07:45h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info