Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član Safiris

Upisao:

Safiris

OBJAVLJENO:

PROČITANO

793

PUTA

OD 14.01.2018.

Veganski način života dobar za zdravlje

Veganski način života dobar za zdravlje

Veganski način života ima mnoge pozitivne učinke na zdravlje, otkrila je glasnogovornica britanskog Veganskog društva.

Vegani imaju prehranu temeljenu na biljkama, koja za razliku od vegeterijanaca ne sadržava životinjske proizvode, uključujući meso, mlijeko od životinja, jaja, med i želatinu.

Prema navodima Amande Baker, zadužene za odnose s medijima u Veganskom društvu, mnogi ljudi odlučili su se za vegansku prehranu zbog zdravstvenih razloga.

Otkrila je: "Generalno, vegani imaju znatno niži kolesteol i niži indeks tjelesne mase (BMI)."

Gospođa Baker je dodala i da postoji nekoliko izvora zasićenih masnih kiselina u veganskoj prehrani, koje pomažu poboljšanju zdravlja srca.
"Vegani koji imaju balansiranu raznoliku prehranu i uzimaju dovoljno vitamina B12, zaista mogu imati vrlo zdravo srce," otkrila je na kraju.

Stručnjaci također upozoravaju vegane, ali i sve ostale, da trebaju pripaziti na unos vitamina B12, vitamina D, joda i selenija, budući da ti sastojci često manjkaju u prehrani
.

Prpeuzeto sa www.mojdoktor.hr
Autor:Lovro Lamot, dr.med.
 

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U LIPNJU...

LIPANJ...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi želim vam lijep i radostan vikend pun Božjih blagoslova. Lp

    17.05.2025. 07:48h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan Magicusi. Želim vam lijep i radostan dan.

    12.05.2025. 15:44h
  • Član bglavacbglavac

    Drage mame i bake sretan vam Majčin dan!

    11.05.2025. 14:07h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi želim vam da se danas odmorite od svega i budete sretni i zadovoljni. Lp

    01.05.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Lijep pozdrav Edin. Drago nam je kad navratiš , ali nešto te nema u zadnje vrijeme.?

    23.04.2025. 05:56h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobro veče dragi Magicusi.

    22.04.2025. 21:27h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam sretan i blagoslovljen Uskrs!

    20.04.2025. 07:10h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info