Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član gemini1

Upisao:

gemini1

OBJAVLJENO:

PROČITANO

698

PUTA

OD 14.01.2018.

Djevojčice donose sreću

Djevojčice donose sreću
Znanstvena su istraživanja pokazala da su odnosi u obiteljima sa ženskom djecom otvoreniji i stabilniji, a djeca koja rastu u takvoj okolini sretnija su i zadovoljnija.

Znanstvenici su ispitali 571 osobu u dobi od 17 do 25 godina i saznali da su oni koji su odrasli uz sestru imali veće šanse da budu sretni i uravnoteženi.

Sa Sveučilišta u Ulsteru kažu da su obitelji koje imaju kćeri otvorenije i spremnije razgovarati o osjećajima.

Smatraju da je utjecaj djevojčica iznimno važan nakon stresnih obiteljskih situacija, kao što su razvodi.

Tijekom studije sudionici su ispunjavali psihološke testove koje su istraživači koristili kako bi se upoznali s nizom problema, kao što je njihov pozitivan stav i metalno zdravlje.

Izražavanje osjećaja je nužno za dobro psihološko zdravlje, a djevojčice to potiču unutar obitelji.

''Sestre izgleda potiču otvoreniju komunikaciju i koheziju u obitelji'', kaže glavni istraživač Tony Cassidy.

''No braća imaju sasvim suprotni učinak.''

Mnogi od ispitanika odgajani su u obiteljima u kojima su se roditelji razveli i u njima je utjecaj djevojčica bio još izraženiji.

''Mislim da bi ovo moglo pomoći ljudima koji pružaju savjete obiteljima u kriznim vremenima. Moramo smisliti način kako pomoći obiteljima s mnogo dječaka.''

''Ovo je jako zanimljivo i uistinu se poklapa s našim iskustvom'', kaže Geri Burnikell, koordinator na dobrovoljnoj telefonskoj liniji za pružanje pomoći Support Line.

''Dječaci personaliziraju probleme. U obiteljima gdje ima puno sinova to može izazvati probleme.''


www.net.hr/webcafe

 

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U SIJEČNJU...

Osvježi podatke

SIJEČANJ...

Osvježi podatke

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

Osvježi podatke

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi, danas ujutro pogledam broj posjeta, vidim 77.001.443 . Lijepo zar ne!

    16.01.2026. 07:39h
  • Član iridairida

    Poruka autorima koji nisu uspjeli ubaciti uvodnu sliku u svoje objave, sada to mogu...riješena prva tehnička poteškoća u novoj godini...

    01.01.2026. 15:43h
  • Član iridairida

    I eto, poletjeli smo...sretno svima!

    01.01.2026. 15:41h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi naši čitatelji: Želim vam sretnu i blagoslovljenu 2026.g. Neka vas zdravlje, blagostanje i uspjeh i sreća prate svih 365 dana u godini.

    01.01.2026. 09:17h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam sretan i blagoslovljen Božić!

    25.12.2025. 08:04h
  • Član bglavacbglavac

    76.023.753 posjeta do danas na ovoj našoj stranici.. Lp

    18.12.2025. 07:59h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Ko se nije pripremio za zimu, preostaje mu samo da prosi.

    03.12.2025. 13:13h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

Osvježi podatke

MAGIJA

Osvježi podatke

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info