Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član debeljacki

Upisao:

debeljacki

OBJAVLJENO:

PROČITANO

973

PUTA

OD 14.01.2018.

Samo za EXYU prostor...

Samo za EXYU prostor... Only EXYU space ... ________________________ POZIV ŽIKIŠON, prvi elektronski nedjeljni magazin za političku satiru, humor, karikaturu i strip na Balkanu kreće u realizaciju višemjesečne...tajne...najave... USKORO ŽIKIŠON REALIZUJE TAJNI ZADATAK OBJEDINJAVANJA NEOBJEDINJENOG... PRIČA SE... Pozivamo sve autore sa prostora svih republika i autonomnih pokrajina bivše Jugoslavije da nam do 15.9.2010.g. dostave po trideset odabranih aforizama, fotografiju (crno-bijela, 300 dpi, formata 1200 x 800 pixela) i biografiju ne dužu od desetak redaka kao i bibliografiju. Također je potrebno da nam na adresu (jednu od njih) dole navedenu dostavite posljednju objavljenju knjigu (u MS WORD formatu, PDF. formatu ili poštom). Žiri, sastavljen od eminentnih književnika i satiričara, će odabrati petnaest aforizama koji će biti uvršteni u ANTOLOGIJU EX-YU AFORIZMA pod nazivom: "PRVA ANTOLOGIJA EX-YU AFORIZMA" Svaki autor će biti predstavljen sa petnaest aforizama. Slogan naše knjige je NE POSTOJE BOLJI AUTORI, POSTOJE AUTORI! Urednici izdanja su Zoran Matić Mazos, Paraćin, Srbija i Sabahudin Hadžialić, Sarajevo, Bosna i Hercegovina U planu je objavljivanje štampanog izdanja regionalnog karaktera do kraja 2010.g. Aforizme dostaviti na E-mail adrese: mazospn@gmail.com i/ili sabihadzi@gmail.com odnosno na adresu: Zoran Matic Mazos, Kneza Ive od Semberije 20, 35 250 Paraćin, Srbija i/ili Sabahudin Hadžialić, Grbavička 32, 71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina *** Izdavač ŽIKIŠON, prvi Balkanski elektronski nedjeljni časopis za političku satiru, humor, karikaturu i strip na Balkanu, Paraćin, Srbija ________________________ http://www.zikison-weekly.comoj.com/ http://www.zikison.net/ http://www.kiks.site90.net/

Samo za EXYU prostor...

Only EXYU space ... ________________________

POZIV

ŽIKIŠON, prvi elektronski nedjeljni magazin za političku satiru, humor, karikaturu i strip na Balkanu kreće u realizaciju višemjesečne...tajne...najave...

USKORO ŽIKIŠON REALIZUJE TAJNI ZADATAK OBJEDINJAVANJA NEOBJEDINJENOG... PRIČA SE...

Pozivamo sve autore sa prostora svih republika i autonomnih pokrajina bivše Jugoslavije da nam do 15.9.2010.g. dostave po trideset odabranih aforizama, fotografiju (crno-bijela, 300 dpi, formata 1200 x 800 pixela) i biografiju ne dužu od desetak redaka kao i bibliografiju.

Također je potrebno da nam na adresu (jednu od njih) dole navedenu dostavite posljednju objavljenju knjigu (u MS WORD formatu, PDF. formatu ili poštom).

Žiri, sastavljen od eminentnih književnika i satiričara, će odabrati petnaest aforizama koji će biti uvršteni u ANTOLOGIJU EX-YU AFORIZMA pod nazivom: "PRVA ANTOLOGIJA EX-YU AFORIZMA"

Svaki autor će biti predstavljen sa petnaest aforizama.

Slogan naše knjige je NE POSTOJE BOLJI AUTORI, POSTOJE AUTORI!

Urednici izdanja su Zoran Matić Mazos, Paraćin, Srbija i Sabahudin Hadžialić, Sarajevo, Bosna i Hercegovina

U planu je objavljivanje štampanog izdanja regionalnog karaktera do kraja 2010.g.

Aforizme dostaviti na E-mail adrese: mazospn@gmail.com
i/ili
sabihadzi@gmail.com
odnosno na adresu:
Zoran Matic Mazos,
Kneza Ive od Semberije 20,
35 250 Paraćin, Srbija
i/ili
Sabahudin Hadžialić,
Grbavička 32,
71000 Sarajevo,
Bosna i Hercegovina

***

Izdavač ŽIKIŠON, prvi Balkanski elektronski nedjeljni časopis za političku satiru, humor, karikaturu i strip na Balkanu, Paraćin, Srbija ________________________ http://www.zikison-weekly.comoj.com/
http://www.zikison.net/
http://www.kiks.site90.net/

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U PEOSINCU...

PROSINAC...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Ko se nije pripremio za zimu, preostaje mu samo da prosi.

    03.12.2025. 13:13h
  • Član iridairida

    prosinac znači prositi, ima i drugih značenja, ali ovo baš odgovara našem vremenu

    01.12.2025. 12:43h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, dobrodošli u mjesec prosinac. Želim vam svako dobro. Lp

    01.12.2025. 07:54h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi naši čitatelji u ovom trenutku broj posjet od dana osnutka portala je 75.007.378 dakle preko sedamdesetpet milijuna posjeta. Ova brojka nešto govori?.

    28.11.2025. 16:53h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Pozivam predstavnike Plitvičkih Jezera na razgovor. Ako žele lokaciju i slike Crne Kraljice - možemo se dogovoriti. L.P.

    16.11.2025. 13:08h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam sretnu i blagoslovljenu nedjelju. Lp

    16.11.2025. 08:28h
  • Član bglavacbglavac

    Sretan imendan svim Martinama i Martinama želi od srca redakcija magicusa. Lpm

    11.11.2025. 08:03h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info

Jutro poezije: Natječaj za najbolju neobjavljenu zbirku poezije u 2010. godini Gradski pisac u Gracu