Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član gemini

Upisao:

gemini

OBJAVLJENO:

PROČITANO

660

PUTA

OD 14.01.2018.

Europa na udaru velike krize

Dok Amerika proživljava žestoka podrhtavanja u hipotekarnoj industriji, Europa bi uskoro mogla biti u punoj recesiji po prvi puta od kada je lansirana jedinstvena valuta – euro.

Industrijski

EURO POSTAJE NEPOŽELJAN
Prema nekim procjenama investitori bi mogli izgubiti zanimanje za euro, a i veliki broj analitičara, uključujući i Billa Grossa, voditelja ogromnog obvezničkog fonda Pimco, tvrdi da nema opravdanja za to što je euro 30 posto 'jači' od dolara.
izvoz u Italiji i Grčkoj pao je za 6,6 posto u godinu dana, a u Portugalu za 6,2 posto.

''To je vrlo ružna slika. Na najvećem smo oprezu'', kazala je Emma Marcegaglia, voditeljica talijanske poslovne federacije Confindustria.

Španjolska je na putu prema najgoroj krizi od Francove diktature.


 

 

 

NAJVAŽNIJA KARIKA
Goldman Sachs rekao je da je Europa ključni 'prekidač' za cijelu globalnu ekonomiju.

Strah se zavukao i u redove imovinskog sektora nakon što je udio cijena Martins-Fadesa pao za više od 50 posto u dva dana, što bi u krajnjem slučaju moglo dovesti prestanka trgovanja na Madridskoj burzi.

Španjolski premijer Jose Luis Zapatero krivi Europsku središnju banku da je dodatno pogoršala situaciju povećanjem kamatnih stopa u jeku prošlotjedne krize.

Ministar financija Pedro Solbes izjavio je kako je kriza Martins-Fadesa postala kompliciranija nego što se očekivalo, ali je negirao da postoji neki rizik od lančanih reakcija širom sektora.

Kriza u španjolskom tržištu nekretnina mogla bi se pretvoriti u pravu nacionalnu dramu. Cijene kuća su već pale za 15 posto, a nezaposlenost je dosegla brojku od 425.000 ili 9,9 posto.

www.T.J.|Net.hr/vijesti
18.07.2008.

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U VELJAČI...

VELJAČA...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi, danas ujutro pogledam broj posjeta, vidim 77.001.443 . Lijepo zar ne!

    16.01.2026. 07:39h
  • Član iridairida

    Poruka autorima koji nisu uspjeli ubaciti uvodnu sliku u svoje objave, sada to mogu...riješena prva tehnička poteškoća u novoj godini...

    01.01.2026. 15:43h
  • Član iridairida

    I eto, poletjeli smo...sretno svima!

    01.01.2026. 15:41h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi naši čitatelji: Želim vam sretnu i blagoslovljenu 2026.g. Neka vas zdravlje, blagostanje i uspjeh i sreća prate svih 365 dana u godini.

    01.01.2026. 09:17h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam sretan i blagoslovljen Božić!

    25.12.2025. 08:04h
  • Član bglavacbglavac

    76.023.753 posjeta do danas na ovoj našoj stranici.. Lp

    18.12.2025. 07:59h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Ko se nije pripremio za zimu, preostaje mu samo da prosi.

    03.12.2025. 13:13h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info