Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član shanti

Upisao:

shanti

OBJAVLJENO:

PROČITANO

821

PUTA

OD 14.01.2018.

Vijesti iz Prasanthija

Evo još jedan dokaz da netreba nasjedati na priće.

Ponedjeljak, 21. travanj 2008

Prema različitim izvorima Svami bi mogao otići u ašram u Brindavanu vjerojatno ujutro 23. travnja, no samo On zna kada i kamo će krenuti. Svami nije bio u Brindavanu gotovo dvije godine i priprema mu se velik doček. Prošle godine Svami nije želio ići u Brindavan jer su se provodili opsežni građevinski radovi i pored Whitefielda se gradio veliki nadvožnjak tako da nije želio da zbog njega poklonici budu dovedeni u situacije koje nisu ugodne. To je način kako On brine o drugima. Kako je sada u Puttaparthiju jako vruće, zbog poklonika bi Svami mogao otići u Brindavan.

 

Srijeda, 23. travanj

Svami je još uvijek u Puttaparthiju

 

Četvrtak, 24. travanj

Završile su proslave koje se obilježavaju sredinom travnja i očekuje se Svamijev odlazak u Brindavan. U Brindavanu je došlo do velikih promjena a produžetak radova na izgradnji nadvožnjaka samo je produžio iščekivanje. U Puttaparthiju se svi, od taksista do trgovaca, pripremaju na veliku seobu. Usprkos velikim vrućinama Svami s radošću izlazi na daršan, uglavnom se doveze u stolcu. Na prostoru gdje sjede studenti samo su dva reda popunjena i mali je broj poklonika tako da je velika prilika za višekratni daršan i padanamaskar te mogućnost da se predaju pisma. Kasno ujutro ili rano poslije podne Svami se često izveze izvan ašrama. Ulice su uglavnom prazne a automobil se kreće polako kako bi svi mogli uživati u dodatnom daršanu. Svami izlazi rano i dugo vremena provodi u dvorani za bhajane gdje razgovara sa studentima. Obično se kaže: 'Puttaparthi je Svamijev ured, Brindavan je Njegov dom dok je Kodaikanal Njegovo igralište.'

 

Subota, 26. travanj

Poklonici su od jutra očekivali odlazak, no Svami je sve iznenadio izvezavši se u stolcu u 10 sati dok je već trajalo pjevanje bhajana. Nakon aratija Svami se povukao u rezidenciju.

Danas poslije podne oko 3.30 Svami je napustio Puttaparthi u automobilu. Na putu je u ašram Kadugodi u Brindavanu, koji se nalazi u Whitefieldu pored Bangalorea. Danas poslije podne Svami se izvezao u Sai Kulwant Hall u automobilu u 3.20 dok je trajalo pjevanje Veda. Poklonici su čekali poredani u špaliru kako bi poželjeli sretan put uz suze, molitve i cvijeće. Brindavan je spreman dočekati Svamija. Brindavan se u posljednje dvije godine jako promijenio. U okolici ašrama izgrađeni su visoki neboderi. I sam ašram je preuređen kako bi se poklonici osjećali što ugodnije. Podignuti su zidovi kako bi se ašram zaštitio od prašine i da bi poslužili kao zvučna izolacija.

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U PEOSINCU...

PROSINAC...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Ko se nije pripremio za zimu, preostaje mu samo da prosi.

    03.12.2025. 13:13h
  • Član iridairida

    prosinac znači prositi, ima i drugih značenja, ali ovo baš odgovara našem vremenu

    01.12.2025. 12:43h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, dobrodošli u mjesec prosinac. Želim vam svako dobro. Lp

    01.12.2025. 07:54h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi naši čitatelji u ovom trenutku broj posjet od dana osnutka portala je 75.007.378 dakle preko sedamdesetpet milijuna posjeta. Ova brojka nešto govori?.

    28.11.2025. 16:53h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Pozivam predstavnike Plitvičkih Jezera na razgovor. Ako žele lokaciju i slike Crne Kraljice - možemo se dogovoriti. L.P.

    16.11.2025. 13:08h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam sretnu i blagoslovljenu nedjelju. Lp

    16.11.2025. 08:28h
  • Član bglavacbglavac

    Sretan imendan svim Martinama i Martinama želi od srca redakcija magicusa. Lpm

    11.11.2025. 08:03h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info